اخبار و اطلاعیه ها

همه اخبار

تشکیل گروه همیاران داوطلب

جهت بهره وری بیشتر داوطلبان گروه همیاران اجتماعی تشکیل گردید

18:55 ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

توزیع سبدغذائی ماه مبارک رمضان

اهدای سبدهای مواد غذایی به مناسبت ماه مبارک رمضان

18:55 ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

تفاهم نامه همکاری با جمعیت هلال احمر

انعقاد تفاهم نامه جهت آسایش بیشتر مددجویان در تامین داروهای مورد نیاز

18:55 ۱۷ فروردین ۱۴۰۰

کمک های شما خیرین به فرهاد رونق میدهد

چطور در فرهاد سهیم باشم؟

برای کمک کردن لازم نیست جیب پر پول داشته باشید. مهم عشق به دیگر دوستی است که شما فراوان دارید. شما با پرداخت هر مبلغی که مایل هستید در هر زمان و از هر طریق که برایتان ممکن است می توانید به زنان نیازمند مبتلا به سرطان از طریق مؤسسه خیریه فرهاد کمک کنید.

خانم های فاقد سرپرست موثر در صورت ابتلا به  بیماری سرطان و سکونت در استان تهران برای درمان خود، می توانند از موسسه خیریه فرهاد در خواست کمک کنند. چگونگی کمک ها به وضعیت بیماری، نیازها، فرآیند درمان و منابع مالی موسسه بستگی دارد. لطفاً برای بررسی وضعیت بیماری و دریافت کمک فرم درخواست مساعدت را تکمیل فرمائید.

هزینه های بیماری سرطان آنقدر زیاد است که همه بیماران برای مبارزه با این بیماری و درمان خود نیازمند داشتن یک حامی هستند. شما می توانید با انتخاب یکی از زنان نیازمند مبتلا به سرطان و پرداخت بخشی از هزینه های درمان او، برای مدتی که می خواهید حامی یک خانم مبتلا به سرطان باشید.

شما هم می توانید با اختصاص بخشی از وقت آزادتان به همکاری با مؤسسه خیریه فرهاد، یاریگر زنان مبتلا به سرطان شوید و سهمی در انجام یک خدمت نوع دوستانه بر عهده گیرید.

بیشترین نیاز خانم های مبتلا به سرطان نیاز به پول برای تأمین هزینه های بسیار زیاد درمان بیماری می باشد. شما می توانید کمک های نقدی را از طرق مختلف به یک یا چند خانم اختصاص دهید یا می توانید کمک خود را برای هزینه های دیگر خانواده ها مثل اجاره منزل، امور معیشتی یا تحصیلی فرزندان و سایر موارد اختصاص دهید.

 

عزیزان و یاوران و نیکوکاران زنان نیازمند مبتلا به سرطان علاوه بر درمان برای تأمین سایر هزینه های زندگی خود سخت به حمایت های شما نیازمند هستند. تأمین دارو، هزینه های مسکن، پوشاک، خوراک، پرداخت اجاره خانه، وسایل زندگی، نوشت افزار فرزندان محصل و سایر مایحتاج زندگی، مورد نیاز این خانواده ها می باشد.

چتر نچات

میخوام همین الان کمک کنم

پرداخت آنلاین

روبان هفته

فریبا 2

فریبا کارمند آموزش‌ و پرورش که در زندگی زناشویی چندان رضایت و آرامش نداشت و با ابتلا به بیماری ...

مطالعه ی داستان
خدمات موسسه

خدمات آموزشی

هدف نهائی موسسه فرهاد توانمند سازی وهدایت جامعه هدف برای مبارزه با بیماری وبهبودی وحرکت به سمت یک زندگی مستقل ومتکی به خود ...

مطالعه بیشتر

خدمات معیشتی و حمایتی

با عنایت به مشکلات اقتصادی مددجویان تحت حمایت مؤسسه فرهاد ، خدمات معشیتی و حمایتی به این خانواده ها ارائه می شود . میزان و نوع این خدمات با توجه به ...

مطالعه بیشتر

خدمات درمانی

بیماری سرطان قابل پیشگیری است اگر به موقع برایش برنامه ریزی شود .بدلیل نداشتن علامت ونشانه متاسفانه مردم  زمانی متوجه بیماری خود ...

مطالعه بیشتر

خدمات روانشناسی

موسسه خیریه فرهاد با هدف حمایت و ارایه خدمات جامع به زنان مبتلا به سرطان و خانواده‌های انان علاوه بر پرداخت هزینه های دارو ودرمان ، ...

مطالعه بیشتر